Facebook Youtube

Zamieszanie wokół stacji rowerowych

Z przykrością stwierdzamy, że urzędnicy dzielnicy wprowadzili w błąd przedstawicieli Zarządu Transportu Miejskiego przekazując im lokalizacje dla stacji Veturilo rzekomo wskazane przez nasze Stowarzyszenie.

Urzędnicy owszem przekazali listę przygotowaną przez nas, ale dotyczącą lokalizacji stojaków rowerowych dla prywatnych rowerów mieszkańców, o których postawienie prosiliśmy dzielnicę, a nie ZTM!

Burmistrz Michał Wąsowicz poinformował, że ZTM negatywnie zaopiniował lokalizacje dla stacji Veturilo wskazane przez nasze Stowarzyszenie. Musimy więc podkreślić, że lokalizacje przez nas wskazane nie dotyczyły stacji Veturilo, ale stojaków rowerowych dla prywatnych rowerów mieszkańców. O ich ustawienie wystąpiliśmy do władz dzielnicy w piśmie z 25 września 2012. 

Oczywiście zakładamy, że pomyłka nie była celowym działaniem urzędników dzielnicy. Jednak wprowadziła ona w błąd przedstawicieli ZTM odnośnie stanowiska Stowarzyszenia ws. stacji Veturilo we Włochach i niestety potencjalnie także mieszkańców.

Przewiń do góry