Konsultacje w sprawie obszaru ograniczonego użytkowania

Najbliższe spotkanie informacyjne dla mieszkańców Dzielnicy Włochy w sprawie odszkodowań odbędzie się dnia 27 czerwca 2013 roku o godzinie 18.00 w Społecznym Gimnazjum przy ul. Startowej 9 w Warszawie.

Organizatorem Spotkania jest Stowarzyszenie Centrum Reprywatyzacji Przyjazna Warszawa które nawiązało współpracę z dwiema kancelariami prawnymi.

Z kolei w dniu 1 lipca 2013 r Urząd Dzielnicy Włochy zaprasza  godz 15-18 na „spotkania z ekspertami do spraw Obszaru Ograniczonego Użytkowania , którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące składania wniosków o izolacje i pomogą wypełnić niezbędne formularze. Spotkania odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Włochy, al. Krakowska 257, sala 205 (II piętro)”

I jeszcze o hałasie w szerszym kontekście.  26 czerwca (środa) o godz. 17 w siedzibie Zielonego Mazowsza (ul. Nowogrodzka 46 lok. 6) odbędą się ostatnie przed wakacjami konsultacje dla mieszkańców Mazowsza, prowadzone przez specjalistów z Ligi Walki z Hałasem. Na pytania zainteresowanych problematyką zwalczania hałasu odpowiadać będzie mgr inż. Ewa Urbańska.

Przewiń do góry