Nowa (zamknięta jeszcze) przychodnia robi wrażenie.

Wachlarz świadczeń, jakie będą udzielane w przychodni na Cegielnianej jest imponujący. Oprócz dotychczasowych standardowych usług, jakie były udzielane w starej przychodni, pacjenci mają zyskać możliwość konsultacji u wielu lekarzy specjalistów.

Świetnie wyposażona poradnia rehabilitacyjna i stomatologiczna, laryngologiczna i inne pozwolą mieszkańcom leczyć się na miejscu.  Nowoczesna wysokospecjalistyczna aparatura medyczna, dobrze zorganizowane gabinety i pracownie ułatwią prace lekarzom a pacjentom pomogą w uzyskaniu szybszej diagnozy, co będzie miało wpływ na dalszą terapię. Na taką przychodnię czekają od wielu lat.

Nowoczesna z windami, z podjazdem dla wózków inwalidzkich, przychodnię przyjazną dla pacjentów.  Wkrótce przekonamy się czy naprawdę jej otwarcie będzie przejściem do  normalności,  co zyskają pacjenci i obsługa tej nowoczesnej pięknej przychodni? Jak będzie z dostępem do specjalistów czy specjalistycznych badań i wszelkich podstawowych zabiegów? Czy ta nowoczesność, piękny budynek i świetne, nowoczesne wyposażenie nie spowodują, że do lekarza pierwszego kontaktu będziemy czekali tydzień?

Razem z członkami dzielnicowej Komisji do spraw Polityki Społecznej, Zdrowia i Rodziny zwiedzała nową przychodnię Danuta Sroka (wyjazdowe posiedzenie dnia 6 marca).

Przewiń do góry