Siłownia plenerowa w Parku Kombatantów

Zgodnie z zapowiedzią urząd miasta zamontował w Parku Kombatantów nową siłownię plenerową. Lokalizację dla siłowni wybrali mieszkańcy w głosowaniu.

W 2013 roku Prezydent m. st. Warszawy ogłosiła projekt „Warszawa w dobrej kondycji!”, w ramach którego powstanie 100 nowych siłowni plenerowych. W każdej siłowni znajdzie się po sześć urządzeń: wyciskacz, wahadło, biegacz, twister, orbitrek, wioślarz.

O lokalizacji siłowni mogli decydować mieszkańcy Warszawy. Konsultacje trwały od 20 września  do 10 października 2013 r. Mieszkańcy mieli możliwość oddania swoich głosów zarówno poprzez stronę www.wdobrejkondycji.waw.pl oraz poprzez wypełnienie ankiety w Wydziałach Obsługi Mieszkańców w dzielnicach. Lokalizacja w Parku Kombatantów uzyskała 149 głosów.

Mieszkańcy Włoch będą mogli również korzystać z siłowni na terenie Parku Marka Kotańskiego, a także na terenie koło Stawu Koziorożca.

Jak widać wiosenna pogoda sprzyja korzystaniu z nowej siłowni w Parku Kombatantów. Niektórzy mieszkańcy zwracają jednak uwagę na zabłocony teren wokół urządzeń.   

Przewiń do góry