Kolejny etap konsultacji planu miejscowego dla rejonu PKP Włochy

Trochę to trwało, ale wreszcie wchodzimy w kolejny etap. Propozycje koncepcji planu miejscowego dla rejonu PKP Włochy są gotowe! Zostały przygotowane na podstawie zeszłorocznych warsztatów i wniosków, które jako mieszkańcy składaliśmy do planu. Teraz wspólnie z Biurem Architektury i Planowania m.st. Warszawy zapraszamy na konsultacje!

Przystąpienie do planu dla rejonu PKP Włochy i konsultacje są efektem zbiórki podpisów pod petycją, którą prowadziliśmy wspólnie z Wami pod koniec 2016 r. Plan miejscowy jest kluczowym dokumentem, od którego będzie zależeć sposób zagospodarowania placu przy stacji – np. wysokość zabudowań czy ilość zieleni.

W okresie grudzień 2017 – styczeń 2018 r. trwał pierwszy etap konsultacji, podczas którego mieszkańcy składali swoje wnioski do planu miejscowego, brali udział w specjalnych warsztatach, a także wypełniali geoankietę online. Teraz na podstawie naszych wniosków zostały przygotowane dwie koncepcje, które będziemy mogli opiniować.

Konsultacje społeczne potrwają od 5 listopada do 7 grudnia. Z koncepcjami planu miejscowego będziemy się mogli zapoznać:
– na architektura.um.warszawa.pl
– na wystawie plenerowej w okolicy stacji PKP Warszawa Włochy

Swoją opinię będzie można przekazać:
– w czwartek 8 listopada, w godz. 10-18.00 w specjalnym punkcie w okolicach stacji PKP Warszawa Włochy
– w sobotę 10 listopada w godz. 9-17.00 i we wtorek 20 listopada w godz. 10-18.00 w Adzie przy ul. Chrościckiego 14
– na warsztatach w środę 14 listopada w godz. 18-20.30 w Adzie.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Przewiń do góry