Remont jezdni na ul. Chrobrego

Przed nami długo wyczekiwany remont jezdni na ul. Chrobrego. Prace rozpoczną się w najbliższy piątek 13 lipca o godz. 24.00 i potrwają do poniedziałku 16 lipca do godz. 04.00.

Nowy asfalt pojawi się na skrzyżowaniu ulic Chrobrego, Popularnej i Globusowej, na odcinku od ul. Łamanej do początku ul. Globusowej. W czasie prac skrzyżowanie będzie wyłączone dla ruchu.

Ulice Chrobrego i Globusowa będą wyłączone z ruchu na odcinku pomiędzy ulicami Łamaną i Rejonową, czyli jadąc od ul. Dźwigowej nie będzie można pojechać tunelem pod torami kolejowymi, będzie można natomiast pojechać do ul. Świerszcza. Z kolei ulica Popularna będzie zamknięta do ul. Milanowskiej.

Objazdy zamkniętego skrzyżowania zostaną poprowadzone ulicami: Świerszcza – al. 4 Czerwca 1989 r. – Ryżowa; Popularna – Techników – Cegielniana – Sympatyczna – Wałowicka.

To już kolejny remont we Włochach po ostatnim frezowaniu ul. Popularnej.

Nasze Stowarzyszenie w zeszłym roku apelowało do ZDM o wymianę nawierzchni zarówno na ul. Popularnej jak i ul. Chrobrego, otrzymaliśmy jednak wtedy odpowiedź, że w 2017 roku planowane są tylko naprawy ubytków. Na szczęście w tym roku ZDM postanowił podejść bardziej kompleksowo do kwestii remontu naszych ulic.

Więcej informacji: www.zdm.waw.pl

Przewiń do góry