Głosujmy na projekty w ramach budżetu obywatelskiego we Włochach!

Ruszyło głosowanie w ramach procedury budżetu obywatelskiego we Włochach. Wśród propozycji znalazły się m.in.: ukwiecenie ul. Dźwigowej i ul. Globusowej oraz placu przy PKP Włochy, Wi-fi w Parku Kombatantów, słupy ogłoszeniowe dla mieszkańców oraz wiele propozycji sportowych i kulturalno-integracyjnych. Zobacz pełną listę projektów!

Lista wszystkich projektów, na które można głosować we Włochach: http://www.ud-wlochy.waw.pl/page/425,projekty-poddane-pod-glosowanie.html   Jak głosować?
Ponieważ w dzielnicy Włochy budzet został podzielony na 4 obszary, wybierz obszar, na który będziesz oddawał swoje głosy. Możesz wybrać tylko jeden: Stare Włochy, Nowe Włochy, Niskie Okęcie lub Wysokie Okęcie.
Sprawdź, które projekty podobają Ci się najbardziej. Będziesz mógł wybrać maksymalnie 5 projektów, każdemu przyznając równoważny głos.

Od 20 czerwca do 30 czerwca 2014 r. głosuj na projekty przez stronę: http://twojbudzet.um.warszawa.pl/glosowanie/
Możesz także przesłać swój głos listownie na adres urzędu dzielnicy z dopiskiem „Budżet partycypacyjny 2015”. Żeby głos był ważny, musi wpłynąć do urzędu pomiędzy 20 a 30 czerwca 2014 r. (kartę do głosowania można ściągnąć ze stron internetowych lub pobrać w Wydziale Obsługi Mieszkańców).
Możesz również zagłosować osobiście, przychodząc do Wydziału Obsługi Mieszkańców dzielnicy w godzinach jego pracy.

UWAGA! Każdy mieszkaniec Warszawy może oddać głos tylko na 5 projektów w wybranym przez siebie obszarze! Jeżeli zagłosujesz więcej niż jeden raz lub zagłosujesz na różne sposoby, np. elektronicznie, korespondencyjnie i osobiście, wtedy wszystkie Twoje głosy zostaną uznane za nieważne. Jeżeli zagłosujesz na więcej niż 5 projektów z każdego obszaru, również Twoje głos nie będzie ważny. Do dnia 15 lipca 2014 r. zostanie ogłoszona lista projektów przeznaczonych do realizacji w 2015 roku!

Przewiń do góry